![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_139.jpg)
Το ίδιο πρωί ξύπνησα στις 5 για να προλάβω να παραδώσω το άρθρο μου για το επόμενο τεύχος του Down-Town, πριν φύγω για να εγκαινιάσουμε την πρώτη ημέρα του διήμερου The Pop Up Project που πραγματοποιήθηκε στους κήπους του Μουσείου Φυσικής Ιστορίας Γουλανδρή, όμως ούτε η ένταση ούτε η κούραση στάθηκαν εμπόδιο ώστε σχεδόν να διακτινιστώ από την Κηφισιά στην Γλυφάδα, όπου η Μαρίνα Κουταρέλλη, Πρόεδρος και Ιδρύτρια του Spetses mini Marathon, γιόρτασε με λίγους και καλούς φίλους τα γενέθλιά της στο εστιατόριο «Vittoria Gati».
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_041.jpg)
Τζόση Βιτζηλαίου, Νάνσυ Ζαμπέτογλου, Φαίη Μπέη
Follow me…
Η οικοδέσποινα, που έλαμπε φορώντας ένα κατακόκκινο Mi-Ro φόρεμα, είχε επιμεληθεί όλες τις λεπτομέρειες και το menu της περίστασης, το οποίο περιλάμβανε τα αγαπημένα της φαγητά.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_088.jpg)
Happy birthday Mrs. President!
Ξεχωριστή στιγμή της βραδιάς ήταν η τούρτα 1,5 μέτρου με φρούτα του δάσους από τον Στέλιο Παρλιάρο και η τεράστια ροζ ορτανσία που έστειλε ο σύζυγος της εορτάζουσας, Γιώργος Καράμπελας από τη Σκύρο, όπου βρίσκεται για τα γυρίσματα της ταινίας του.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_138.jpg)
Χρυσιάννα Ανδριοπούλου, Μαρίνα Kουταρέλλη, Δημήτρης Μαστρόκαλος, Ιωάννα Σακελλαρίου
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_126.jpg)
Νάνσυ Ζαμπέτογλου, Μαρία Κωνσταντάκη, Μαρίνα Κουταρέλλη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_001.jpg)
Περικλής Κονδυλάτος & Μαρίνα Κουταρέλλη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_010.jpg)
Mαρίνα Κουταρέλλη & Ευαγγελία Τσιορλίδα
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_011.jpg)
Φαίη Μέξη & Χρήστος Μποφίλιος
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_021.jpg)
Λίλα Κουντουριώτη -Μαρίνα Κουταρέλλη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_037.jpg)
Γιάννης Δρυμωνάκος, Νάσος Γαλακτερός, Γιώργος Παπακώστας
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_056.jpg)
Μαίη Ζαννή, Μαρίνα Κουταρέλλη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_143.jpg)
Νάντια Μπουλέ- Ευαγγελία Τσιορλίδα
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_067.jpg)
Μαρίνα Κουταρέλλη, Τζένη Μελιτά
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_078.jpg)
Βαρβάρα Κουνέλη, Γιάννης Δρυμωνάκος
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_121.jpg)
Στέλλα Αλεξανδρίδου, Μαρίνα Κουταρέλλη, Δημήτρης Κουλούρης
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/06/party_096.jpg)
Μαρίνα Κουταρέλλη, Ελιάνα Χρυσικοπούλου
Φεύγοντας, οι καλεσμένοι πήραμε δώρο ένα Summer kit από την Molton Brown Greece και άπαντες ανανεώσαμε το ραντεβού τους για το Spetsathlon στις 4-6 Σεπτεμβρίου, στο λατρεμένο μας νησί.