![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/03/0284.jpg)
Μια ιδιαίτερη εκδήλωση, ένα αποκριάτικο πάρτι με τον πρωτότυπο τίτλο «Η Κόλαση του Δάντη» διοργάνωσε η Γυναικεία Οργάνωση «ΘΕΡΜΑΪΔΕΣ», παράρτημα Θεσσαλονίκης της Πανελλαδικής Παναθηναϊκής Οργάνωσης Γυναικών στο Bar Restaurant Les ZAZOUS, στη Θεσσαλονίκη. Ο Χρήστος Δάντης με τους μουσικούς του έδωσαν μια μοναδική παράσταση που ενθουσίασε τους καλεσμένους.
Οικοδεσπότης της βραδιάς ο Λάκης Γαβαλάς, που είναι πάντα αρωγός στο έργο του σωματείου και στον στόχο της εκδήλωσης, τη συγκέντρωση χρημάτων για την αγορά εξοπλισμού για το τμήμα Επειγόντων Περιστατικών του ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑ.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/03/THE-D-365.jpg)
Αναστάσιος Ντούγκας, Θεόδωρος Καράογλου, Λάκης Γαβαλάς, Όλγα Τσιμισκή, Αφροδίτη Νέστορα, Ευαγγελία Τσιάλτα
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/03/THE-D-257.jpg)
Βίκυ και Σταύρος Καλαφάτη, Μαρία Τσακάλου, Αλεξία Αηδονά
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/03/THE-D-327.jpg)
Ο Χρήστος Δάντης με την πρόεδρο των Θερμαϊδων Όλγα Τσιμισκή και την γ.γ. Αλίκη Βεργίδου
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/03/THE-D-80.jpg)
Ντέπυ Σφακιανάκη, Βασιλική Λιόντου και Θεόφιλος Τζώρτζης
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2020/03/THE-D-380.jpg)
Κυριάκος Δημητριάδης και Φαίη Αυλογιάρη, Νίκος Τζόλλας