![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2013/02/552687_500905486614768_884798710_n.jpg)
Απολαύστε το εξαιρετικό αποτέλεσμα μίας σπουδαίας συνεργασίας…
Jewelery & Production: Pericles Kondylatos
Photos, Concept & Styling: Takis Tsadilis
Dresses: Vasillis Zoulias
Model: Noelle Kondylatou
…Για την απίθανη συλλογή κοσμημάτων του Περικλή Κονδυλάτου “Spring in Paris”, εμπνευσμένη όλη από το Παρίσι του περασμένου αιώνα και δημιουργημένη από vintage κολιέ -και κάποια από αυτά φθαρμένα από τον χρόνο που όμως έχουν την δική τους αξία-, και συνδυασμένα από τις νέες χάντρες του σχεδιαστή. Ίσως από τις καλύτερες δουλειές του…ξετρελάθηκα!
Την Συλλογή “Spring in Paris” μπορείτε να την βρείτε στο ατελιέ του Βασίλη Ζούλια: Β. Σοφίας 25, Κολωνάκι.