![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2017/05/tous3.jpg)
Ο Ισπανικός Οίκος TOUS , οργάνωσε ενα εξαιρετικά επιτυχημένο event στο κατάστημα του στο κέντρο της Αθήνας. Αποτίοντας φόρο τιμής στην Ημέρα της Μητέρας, ο Αντώνης Διγαλάκης αντιπρόσωπος της TOUS στην Ελλάδα προσκάλεσε μανούλες με τα παιδάκια τους να περάσουν ενα χαρούμενο απόγευμα. Ξυλοπόδαροι , μπαλόνια με το χαρακτηριστικό αρκουδάκι της TOUS, γλυκίσματα απο τα ζαχαροπλαστεία Fresh και ενα εξαιρετικό set up του καταστήματος, έκαναν το απόγευμα μια ευχάριστη εμπειρία για μικρούς και μεγάλους.
Φωτογραφίες: Studio Panoulis