![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273880.jpg)
Στο πλαίσιο του Διεθνή Αγώνα Κλασσικών και Παραδοσιακών Σκαφών – Spetses Classic Yacht Regatta 2021 γιορτάστηκε με κάθε επισημότητα η ένταξη της Super Premium βότκας Belvedere στο χαρτοφυλάκιο της εταιρίας Άμβυξ διευρύνοντας περαιτέρω την 103 χρόνων συνεργασία της με τη Moët Hennessy. H Belvedere Vodka υποδέχτηκε τους καλεσμένους της στη Villa Kanonis σε ένα μοναδικό Sunset Cocktail Event με επίκεντρο τη φύση και τα εκλεκτά συστατικά της.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273897.jpg)
Follow me…
Η Belvedere μύησε τους παρευρισκόμενους στην μαγεία της φύσης και τη δύναμη της απλότητας με τα 3 γευστικά minimal signature Belvedere cocktails εμπνευσμένα από την νέα της καμπάνια Made with Nature.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273884.jpg)
Μαρίνα Κουταρέλλη, Ελπίδα Φιλιππίδου (Brand Manager Moet-Hennessy)
Το κάθε cocktail ήταν ένας φόρος τιμής στα συστατικά της ξεχωριστής Πολωνικής βότκα: τη σίκαλη, το αρτεσιανό νερό και την φωτιά, χαρίζοντας τους καλεσμένους μια εμπειρία Made with Nature με φόντο τα χρώματα του σπετσιώτικου ηλιοβασιλέματος.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273881.jpg)
Κώστας Θεοφιλόπουλος (Marketing Manager AMBYΞ), Μίκα Χούντα (Events Manager ΑΜΒΥΞ)- Αντώνης Γεραντώνης (Market Manager Southern Europe Moet- Hennessy)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273882.jpg)
Ελπίδα Φιλιππίδου (Brand Manager Moet- Hennessy), Παύλος Καγιαλής
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273888δδ.jpg)
Χριστόφορος Στράτος
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273883.jpg)
Σουζάνα Κεγγίτση
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273887.jpg)
Αντώνης Βορδώνης
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273885.jpg)
Δημήτρης Μαστρόκαλος, Χρυσσιάνα Ανδριοπούλου
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273898.jpg)
Άποψη από τη βραδιά
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273886.jpg)
Ειρήνη Τσέτη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273889.jpg)
Δημήτρης Κουλούρης , Στέλλα Αλεξανδρίδη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273890.jpg)
Mίνα Μπιράκου
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273894.jpg)
Ελένη Σκαφίδα, Σωτήρης Ανανιάδης
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273891.jpg)
Δημήτρης Κουλούρης, Στέλλα Αλεξανδρίδη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2021/07/273893.jpg)
Αλέξανδρος Λεμονής, Στέλλα Μουγκαλιάν
Φωτογραφίες: Studio Panoulis