Αντώνης Ρέμος & Υβόννη Μπόσνιακ:Το άλμπουμ ενός γάμου δίπλα στις ανθισμένες ροδιές της λίμνης!
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ok-IMG_0709.jpg)
O παραμυθένιος γάμος του Αντώνη Ρέμου με την Υβόννη Μπόσνιακ, έγινε στο κτήμα Κοντομηνά στην Βαρυμπόμπη με παρανυφάκι την λατρεμένη τους κόρη Ελένη.
Στο υπέροχο κτήμα με τις ανθισμένες ροδιές, πραγματοποιήθηκε η ρομαντική τελετή στην άκρη της υπέροχης λίμνης όπου ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου ενώπιον 500 καλεσμένων.
Η νύφη συνοδευόμενη από τον πατέρα της, έφτασε μέσα στην υπέροχη παραδοσιακή βαρκούλα, με τις πάπιες να κολυμπούν τριγύρω, ενώ ακούγονταν κεφαλονίτικες καντάδες που συγκίνησαν όλους.
Με την λήξη της θρησκευτικής λειτουργίας, το ζευγάρι αποχώρησε με την κόρη του, -πάλι εν πλω- ενώ ο Γιώργος Ντάβλας τους συνόδευε ηχητικά τραγουδώντας το Sole Mio.
Ταυτόχρονα, όλοι οι καλεσμένοι ελευθέρωναν στον ουρανό λευκά φωτεινά μπαλόνια, δίνοντας την δική τους ευχή για το ζευγάρι.
Η τέλεια διοργάνωση του γάμου με την creative ματιά της Άντζυς Γεωργακοπούλου, ιδιοκτήτρια της Only for you και την πολύτιμη εμπειρία του Γιώργου & Χάρη Ντάβλα, άφησε όλους έκθαμβους, υπό το άγρυπνο βλέμμα της επί 25 χρόνια συνεργάτιδας του Αντώνη Ρέμου, Κατερίνας Σιδερίδου.
Τα λουλούδια που επέλεξε και στόλισε με πολύ μεράκι η Εμυ Δρίζου, ηταν στο μεγαλύτερο ποσοστό τους baby’s breath, που είναι και το «λουλούδι των γάμων», καθώς και λευκές τουλίπες που συμπλήρωναν και ταίριαζαν με το όλο ρομαντικό και παραμυθένιο σκηνικό.
Μετά την τελετή, σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο κάτω από τα αστέρια, και τα χιλιάδες φωτάκια που στόλιζαν τον ουρανό, οι καλεσμένοι χαλάρωσαν στο prosseco bar δοκιμάζοντας τα hors d’oeuvres του γαμήλιου cocktail.
Όλοι μαζί μετά οδηγήθηκαν κάτω από στολισμένες αψίδες λουλουδιών που «έκρυβαν» κλασσική μουσική στον χώρο της δεξίωσης όπου στην τεράστια σκηνή που είχε στηθεί πλήθος καλλιτεχνών τραγούδησε για την ευτυχία του ζευγαριού.
Την βραδιά ξεκίνησαν ο Γιώργος Θεοφάνους στο πιάνο, με τον Χρήστο Δάντη να ερμηνεύει το τραγούδι του ζευγαριού το «Ένα τραγουδι ακόμη».
Συνέχισε ο μοναδικός Eros Ramazzotti ξεσηκώνοντας τους καλεσμένους για άλλη μια φορά, η Πίτσα Παπαδοπούλου, η Γλυκερία, η Νατάσσα Θεοδωρίδου, ο Μακεδόνας, η Μελίνα Ασλανίδου, ο Δάντης, η Δέσποινα Βανδή, και το κουβανέζικο συγκρότημα “Los Cuban Boys”.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ.jpg)
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/EROS-RAMAZZOTTI-MARICA-PELLEGRINELLI.jpg)
EROS RAMAZZOTTI, MARICA PELLEGRINELLI
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΗΛΙΑΣ-ΚΟΚΟΤΟΣ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΒΑΝΔΗ.jpg)
ΗΛΙΑΣ ΚΟΚΟΤΟΣ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΛΑΚΗΣ-ΓΑΒΑΛΑΣ-ΣΑΚΗΣ-ΡΟΥΒΑΣ.jpg)
ΛΑΚΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ, ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΚΑΤΙΑ-ΖΥΓΟΥΛΗ.jpg)
Η ΚΑΤΙΑ ΖΥΓΟΥΛΗ ΜΕ MIRO
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΑΝΤΩΝΗΣ-ΚΑΙ-ΚΑΛΛΙΑ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ.jpg)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΑΝΤΖΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΩΡΓΟΣ-ΝΤΑΒΛΑΣ.jpg)
ΑΝΤΖΥ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΒΛΑΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΑΝΤΡΗ-ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ-ΜΑΡΙΝΕΛΑ.jpg)
ΑΝΤΡΗ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΝΕΛΑ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΜΙΡΑΝΤΑ-ΠΑΤΕΡΑ-SERDAR-BILGILI.jpg)
ΜΙΡΑΝΤΑ ΠΑΤΕΡΑ, SERDAR BILGILI
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΝΑΤΑΣΑ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ-ΕΦΗ-ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ.jpg)
ΝΑΤΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ, ΕΦΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ANTΩΝΗΣ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ.jpg)
ANTΩΝΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΒΑΝΑ-ΜΠΕΡΤΑΚΗ-ΝΑΤΑΣΑ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ-ΚΩΣΤΑΣ-ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ-ΠΑΥΛΙΝΑ-ΚΩΣΤΑΓΙΟΥ.jpg)
ΒΑΝΑ ΜΠΕΡΤΑΚΗ, ΝΑΤΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ, ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ, ΠΑΥΛΙΝΑ ΚΩΣΤΑΓΙΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΝΙΚΟΣ-ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ.jpg)
ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΑΙ-ΒΙΛΛΥ-ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ.jpg)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ ΒΙΛΛΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/Χάλα-Χούρι-Φανή-Αϊσάλ.jpg)
ΧΑΛΑ ΚΟΥΡΙ, ΦΑΝΗ ΑΪΣΑΛ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΑΙΣΙΔΟΥ.jpg)
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙΣΙΔΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΡΔΗΣ-ΝΑΤΑΣΑ-ΣΚΑΦΙΔΑ-ΚΑΙ-Η-ΜΙΚΡΗ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ.jpg)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΗΣ, ΝΑΤΑΣΑ ΣΚΑΦΙΔΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΑΙ-ΕΛΕΝΑ-ΝΤΑΒΛΑ.jpg)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ ΕΛΕΝΑ ΝΤΑΒΛΑ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΔΗΜΤΡΗΣ-ΣΚΟΥΛΟΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ.jpg)
ΔΗΜΤΡΗΣ ΣΚΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΜΑΙΡΗ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΩΡΓΟΣ-ΛΥΡΑΣ.jpg)
ΜΑΙΡΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΜΑΡΙΑ-ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ.jpg)
ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΜΕΛΙΝΑ-ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ-ΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ.jpg)
ΜΕΛΙΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΝΤΟΥΣΑΝ-ΙΒΚΟΒΙΤΣ.jpg)
ΝΤΟΥΣΑΝ ΙΒΚΟΒΙΤΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΠΕΤΡΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ.jpg)
ΠΕΤΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΣΑΚΙΡΗΣ-ΕΛΕΝΑ-ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ.jpg)
ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/eleni-pasxalidou-kostas-pilladakis-ok.jpg)
ΚΩΣΤΑΣ ΠΙΛΑΔΑΚΗΣ, ΕΛΕΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/psinakis-ok.jpg)
ΗΛΙΑΣ ΨΙΝΑΚΗΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/xatzinikolaoy-ok.jpg)
ΝΙΚΟΣ & ΚΡΙΣΤΥ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/livaniou-ok.jpg)
Η ΕΜΗ ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΜΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΜΑΝΙΑΤΗ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/tais-livieratos-yiannis-zouganelis-ok.jpg)
ΤΑΚΗΣ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/UNAL-AYSAL-fani-grammatikogianni-ok.jpg)
UNAL AYSAL, ΦΑΝΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗ
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/KATHARINA-BOSNJAKok.jpg)
KATHARINA BOSNJAK
Η έκπληξη της βραδιάς ανακοινώθηκε από τον Αντώνη Ρέμο όπου ξαφνικά προσκάλεσε τους καλεσμένους του να μεταφερθούν στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο και «έψησε & αλάτισε» με τον δικό του μοναδικό τρόπο ο Mr. Salt Bae Nusret, στενός φίλος του Αντώνη Ρέμου.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/NUSRET-ok.jpg)
NUSRET
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2018/09/NUSRET-FEEDING-EROS-RAMAZZOTTI-ok.jpg)
Ο NUSRET ΤΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ EROS RAMAZZOTTI
Ένας γάμος που ήταν σαν να βγήκε από παραμύθι , που συγκίνησε και μάγεψε με την κομψότητα του!!
❤❤