![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/04/255748.jpg)
Μια μοναδική εκδήλωση προσφοράς και αγάπης διοργάνωσε η Επιτροπή «ELPIDA Youth» του Σωματείου «ΕΛΠΙΔΑ-Σύλλογος Φίλων Παιδιών με καρκίνο», στον κινηματογράφο Odeon Starcity. Μικροί και μεγάλοι είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την παιδική ταινία με τίτλο «WONDER PARK-ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ», στηρίζοντας τους σκοπούς του Συλλόγου, καθώς όλα τα έσοδα από την προβολή της ταινίας θα διατεθούν για την ενίσχυση του «ELPIDA Youth».
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/04/255746.jpg)
Έμιλυ Βαφειά, Κατερίνα Τσάγκα Κεφαλογιάννη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/04/255747.jpg)
Λάουρα Λαλαούνη Δράγνη, Κατερίνα Τσάγκα Κεφαλογιάννη, Αλεξία Βαρδινογιάννη, Αλεξάνδρα Τσαβλίρη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/04/255749.jpg)
Κλαίρη Τσαβλίρη, Κατερίνα Τσάγκα Κεφαλογιάννη
Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία της κυρίας Κατερίνας Τσάγκα Κεφαλογιάννη, Managing Director της 20th Century Fox & Paramount και μέλος του «ELPIDA Youth», η οποία ανέλαβε και τη διοργάνωσή της.
Φωτογραφίες: Studio Panoulis