![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/03/Aλέξης-Γεωργούλης-Μαρία-Σολωμού.jpg)
Στον αγαπημένο χώρο του Zonars βρέθηκαν οι συντελεστές και οι καλεσμένοι της παράστασης «Ζητείται Ψεύτης» μετά την επισήμη πρεμιέρα στο Θέατρο Παλλάς για να γιορτάσουν με ένα λαμπερό party, όπου οι καλεσμένοι συζήτησαν για το διαχρονικό έργο του Δημήτρη Ψαθά απολαμβάνοντας το φαγητό τους και τα υπέροχα cocktails.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/03/Αντώνης-Βλοντάκης_.jpg)
Αντώνης Βλοντάκης
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/03/Βίκυ-Σταυροπούλου-Αλέξης-Γεωργούλης.jpg)
Βίκυ Σταυροπούλου, Αλέξης Γεωργούλης
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/03/Γιώργος-Λυκιαρδόπουλος_.jpg)
Γιώργος Λυκιαρδόπουλος
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/03/Γιώργος-Παρτσαλάκης-Ναταλία-Δραγούμη-Γιώργος-Χατζηνάσιος_.jpg)
Γιώργος Παρτσαλάκης, Ναταλία Δραγούμη, Γιώργος Χατζηνάσιος