Τα Παιδιά της Στέγης Ανηλίκων Πειραιά «Καλός Ποιμένας» γιόρτασαν τα Χριστούγεννα στο Santa Claus Kingdom!
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2022/12/288171-ΟΚ.jpg)
To υπέροχο Santa Claus Kingdom φιλοξένησε για έκτη συνεχή χρονιά τα παιδιά της Στέγης Ανηλίκων Πειραιά «Καλός Ποιμένας», λίγο πριν τα φετινά Χριστούγεννα, στο MEC Παιανίας. Τα παιδιά συνόδευσε η Επίτιμη Αντιπρόεδρος του Lifeline Hellas και νύφη της Πριγκίπισσας Αικατερίνης, Δρ. Άντζη Μαργαρίτη Andrews, ενώ η Πριγκίπισσα Αικατερίνη έστειλε τις καλύτερες ευχές της στα παιδιά για υγεία και καλή πρόοδο την νέα χρονιά και ευχήθηκε να ανταμώσουν σύντομα.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2022/12/288169-ΟΚ.jpg)
Αγγελική Κουζούμη, Δρ. Άντζη Μαργαρίτη Andrews, Αναστάσιος Δεσύλλας και Χρήστος Τζαφόλιας
Ο Αϊ Βασίλης μοίρασε παιχνίδια στα παιδιά δωρεά της εταιρείας Dessylas Games του κυρίου Αναστάσιου Δεσύλλα. Η μεταφορά των παιδιών ήταν δωρεά της εταιρείας Maroulis Travel όπως κάθε χρόνο. Η φιλανθρωπική αυτή προσφορά ήταν μία δωρεά της εταιρείας Luna Park Αηδονάκια ΑΕ που διοργανώνει το Santa Claus Kingdom.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ