![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/7-Τίτη-Δάνου-Σόφη-Χατζηνικολάου-Νανώ-Κουγιουμτζόγλου-Ζωή-Πόλυ-Στεφάνου.jpg)
Το Mda Ελλάς, Σωματείο για τη φροντίδα των ατόμων με νευρομυϊκές παθήσεις, πραγματοποίησε το καθιερωμένο spring ladies lunch, στο εστιατόριο 7 Thalasses, στη Θεσσαλονίκη, τα έσοδα του οποίου θα διατεθούν για τη λειτουργία της Ειδικής Μονάδας Νευρομυϊκών Παθήσεων, στο Νοσοκομείο ΑΧΕΠΑ.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/1-Η-Ζέτα-Αντσακλή-με-την-Πρόεδρο-του-Mda-Ελλάς-Βάνα-Λαβίδα.jpg)
Η Ζέτα Αντσακλή με την Πρόεδρο του Mda Ελλάς Βάνα Λαβίδα
Οι παρευρισκόμενες απόλαυσαν ένα εξαιρετικό μενού συνοδευόμενο από ποικιλίες κρασιών του Οινοποιείου Nico Lazaridi. Την ανοιξιάτικη ατμόσφαιρα συμπλήρωνε η μοναδική διακόσμηση από την εταιρία Α.Α. Δάνου.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/2-Λένα-Τορνιβούκα-Θάλεια-Διακογιάννη-Φρίντα-Αθανασιάδη.jpg)
Λένα Τορνιβούκα, Θάλεια Διακογιάννη, Φρίντα Αθανασιάδη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/3-Αναστασία-Ταχιάου-Ηρώ-Τζελέπογλου.jpg)
Αναστασία Ταχιάου, Ηρώ Τζελέπογλου
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/4-Θάλεια-Εξάρχου-Αθηνά-Πεντεφούντα.jpg)
Θάλεια Εξάρχου, Αθηνά Πεντεφούντα
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/5-Λαμπρινή-Σταύρου-Σμαράγδα-Σάλεμ-Στέλλα-Σταύρου.jpg)
Λαμπρινή Σταύρου, Σμαράγδα Σάλεμ, Στέλλα Σταύρου
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/10-Χριστίνα-Κελεσίδου-Σόνια-Σαββίδου-Ζιζή-Συμεωνίδου-Έλενα-Σαλούστο.jpg)
Χριστίνα Κελεσίδου, Σόνια Σαββίδου, Ζιζή Συμεωνίδου, Έλενα Σαλούστο
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/12-Βίκη-Βλαδίκα-Μιρέλα-Μακιού-Ελένη-Ορφανίδου.jpg)
Βίκη Βλαδίκα, Μιρέλα Μακιού, Ελένη Ορφανίδου
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/16-Μάρα-Ταμπάκη-Αθηνά-Πεντεφούντα-Χριστίνα-Τζελέπογλου.jpg)
Μάρα Ταμπάκη, Αθηνά Πεντεφούντα, Χριστίνα Τζελέπογλου
Τη διοργάνωση ανέλαβε η εταιρία επικοινωνίας Mar.Com Τζελέπογλου