![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/10.331-cover.jpg)
Υπόσχεση Ευτυχίας…
Το Ίδρυμα Εικαστικών Τεχνών Τσιχριτζή εγκαινίασε την έκθεση της Μαρίνας Σαφίκου με τίτλο «PROMESSE DE BONHEUR-ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ».
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/3.379.jpg)
Πλήθος φιλότεχνων, καλλιτεχνών και φίλων της καλλιτέχνιδας έδωσαν μια «Υπόσχεση Ευτυχίας» με την παρουσία τους στα εγκαίνια της έκθεσης που παρουσιάστηκε για πρώτη φορά η νέα σειρά έργων της με τίτλο «PROMESSE DE BONHEUR-ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ» που αφορά έργα μικτής τεχνικής και quilling με κυρίαρχο υλικό το χαρτί στη μέγιστη απόδοση, έκφραση και πλαστικότητά του.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/10.331.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/8.121.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/1.283.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/16.151.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/5.244.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/6.091.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/05/4.104.jpg)