Οι best of εμφανίσεις στις Κάννες: Η Ρόη Αποστολοπούλου με Atelier Versace & η Petra Nemcova με Celia Kritharioti!
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG-5104.jpg)
Πρόκειται για δύο εμφανίσεις που έκαναν την διαφορά, σε ένα φεστιβάλ που πάντα συγκεντρώνει τις πιο κομψές εμφανίσεις του πλανήτη. Δύο εντυπωσιακές και πανέμορφες γυναίκες, η κάθε μία με το δικό της διαφορετικό στιλ, που κέρδισαν τα “φλας” του παγκόσμιου Τύπου με τις επιλογές τους.
Στις Κάννες βρέθηκε για άλλη μία χρονιά η Ρόη Αποστολοπούλου, καλεσμένη στα πιο ακριβοθώρητα πάρτι των ημερών, μεταξύ των οποίων και στο Private Party του οίκου κοσμημάτων De Grisogono.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/1.png)
Ρόη Αποστολοπούλου, Victoria Silvstedt
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/4.png)
Η Ρόη Αποστολοπούλου με την Cindy Bruna
Η εντυπωσιακή σύζυγος του Διεθύνοντος Συμβούλου του Ομίλου Ιατρικού Αθηνών, Δρ. Βασίλη Αποστολόπουλου συνοδευόταν από τον αδελφό της Μάκη Δανάλη και έκλεψε τις εντυπώσεις με την extraordinaire red carpet εμφάνιση της.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/2.jpg)
Μάκης Δανάλης, Ρόη Αποστολοπούλου
Στο 72ο Φεστιβάλ των Καννών βρέθηκε και το supermodel Petra Nemcova, η οποία έκανε ακόμη μια εμφάνιση στηρίζοντας το sustainability, φορώντας μια κόκκινη τουαλέτα Celia Kritharioti Couture φτιαγμένη από 100% οργανικό μετάξι.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/petranemcova3.jpg)
Petra Nemcova
Στην ίδια πρεμιέρα βρέθηκε και η Maya Henry. Το μοντέλο εμφανίστηκε με ένα από τα ωραιότερα κομμάτια της συλλογής Celia Kritharioti Couture Spring Summer 2019, μια μαύρη-ροζ τουαλέτα με τον τεράστιο χαρακτηριστικό φιόγκο της συλλογής!
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/05/mayahenry-1.jpg)
Maya Henry