![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2014/11/ΦΩΤΟ-31.jpg)
Στον 32ο Κλασικό Μαραθώνιο της Αθήνας έδωσε το παρών ο Διευθύνων Σύμβουλος του Ομίλου Ιατρικού Αθηνών, κ. Βασίλης Αποστολόπουλος, ο οποίος βράβευσε τον Κώστα Νακόπουλο, νικητή στη διαδρομή των 5 χιλιομέτρων ανδρών του Μαραθωνίου της Αθήνας.
![Ο κ. Βασίλης Αποστολόπουλος βραβεύει τον Κώστα Νακόπουλο, νικητής στη διαδρομή των 5 χιλιομέτρων ανδρών](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2014/11/ΦΩΤΟ-12.jpg)
Ο κ. Βασίλης Αποστολόπουλος βραβεύει τον Κώστα Νακόπουλο, νικητής στη διαδρομή των 5 χιλιομέτρων ανδρών
![Βασίλης Αποστολόπουλος, Διευθύνων Σύμβουλος Ομίλου Ιατρικού Αθηνών, Θανάσης Βογιατζής Μέλος ΔΣ ΣΕΓΑΣ](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2014/11/ΦΩΤΟ-21.jpg)
Βασίλης Αποστολόπουλος, Διευθύνων Σύμβουλος Ομίλου Ιατρικού Αθηνών, Θανάσης Βογιατζής Μέλος ΔΣ ΣΕΓΑΣ
Στον Μαραθώνιο της Αθήνας συμμετείχε και η σύζυγος του κ. Αποστολόπουλου, Ρόη Αποστολοπούλου, η οποία τερμάτισε 4η στη διαδρομή των 5 χιλιομέτρων γυναικών.