![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/LAB_7976.jpg)
Το assai Healthy Skin Spa, άνοιξε τις πόρτες του και έδωσε ένα από το καλύτερα party του καλοκαιριού. Οι ιδιοκτήτριες Γεωργία Κικέντζη και Ειρήνη Θαλασσινού, καθώς και ολόκληρη η ομάδα τους, υποδέχθηκαν μαζί με το no1 brand δερματικής υγείας pHformula Greece, πλήθος κόσμου από τον επιχειρηματικό, δημοσιογραφικό και καλλιτεχνικό χώρο που θεωρούν πια το assai δευτερό τους σπίτι.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/GOG_2154.jpg)
Ειρήνη Θαλασσινού, Μαρία Μπεκατώρου, Γεωργία Κικέντζη
Let’s #partyHARD το σύνθημα και οι Duo Violins μαζί με τον DJ Βασίλη Κουμεντάκο από τους Otherview, ανέλαβαν να απογειώσουν την βραδιά με τις μουσικές τους.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/GOG_2491.jpg)
Duo Violins
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/LAB_7940.jpg)
Αρετή Ντάρμα- Ειρήνη Θαλασσινού – Νίκος Γιαννακόπουλος- Παναγιώτης Μητράκος – Γεωργία Κικέντζη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/LAB_7967.jpg)
Πάνος Τσιρώνης – Ειρήνη Θαλασσινού – Γεωργία Κικέντζη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/LAB_8076.jpg)
Αρετή Ντάρμα – Ελένη Στασινοπούλου – Εφροσύνη Πολυζώη – Βασσιλική Καρατζογιάννη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/LAB_8191.jpg)
Ειρήνη Θαλασσινού – Μαρίνος Κόνσολος – Γεωργία Κικέντζη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/LAB_8151.jpg)
BoemLifestyle
O BoemLifestyle απεικόνισε με μια μονοκονδυλιά ολόκληρη τη βραδιά στο γυάλινο τοίχο του assai.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/06/LAB_8215.jpg)
Χρυσιάννα Ανδριοπούλου – Κατερίνα Ευαγγελινού
Το Strongbow, με τον εκλεπτυσμένο χαρακτήρα ήταν εκεί και προσέφερε μοναδικά cocktails στους καλεσμένους. Την παραγωγή ανέλαβε η PPDA Bespoke Events & Upbeat, τα ζαχαροπλαστεία Fresh προσέφεραν υπέροχα εδέσματα στους καλεσμένους, τα δώρα της βραδιάς έδωσε η pHformula Greece, ενώ τη Διοργάνωση και την Επικοινωνία η AD Communications και η Αρετή Ντάρμα.