![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2013/11/elena-syraka-COVER.jpg)
Το είχατε διαβάσει εδώ. Οι φίλες των νοτίων προαστίων της Μαριλένας Γεωργακοπούλου και του Lucky Pig το περίμεναν από καιρό. Και η αγαπημένη σχεδιάστρια των “It” Girls δεν τις απογοήτευσε… Και διοργάνωσε μία ολόκληρη ημέρα στο Private House του Island για να παρουσιάσει την collection Winter ’13/’14, κάτω από τον ομολογουμένως δυνατό ήλιο της Βουλιαγμένης… Super!
![Τα lucky pig girls, Νατάσσα Αργυρουδάκη-Παρισάκη, Όλγα Κυριακού, Νάνσυ Σπυράκου, Μάνια Ντέλου και Τζωρτζίνα Έλληνα](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2013/11/COVER4.jpg)
Τα lucky pig girls, Νατάσσα Αργυρουδάκη-Παρισάκη, Όλγα Κυριακού, Νάνσυ Σπυράκου, Μάνια Ντέλου και Τζωρτζίνα Έλληνα