![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/03/mCOV.jpg)
Αυτή είναι η Άνοιξη, αυτά είναι και τα παιχνίδια της.
Δεν μπορώ όσους τα βάζουν με τον καιρό, την μία εκνευρίζονται επειδή κάνει ζέστη, την άλλη κάνει κρύο, γκρίνια γιατί δεν ένιωσαν καθόλου χειμώνα, και τώρα παράπονα γιατί δεν θα έχει καλό καιρό το τριήμερο της Αποκριάς και την Καθαρή Δευτέρα. Βρε φίλε άσε την γκρίνια, και άσε την κάθε εποχή να μας χαρίσει τα κέφια της…
![m2](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/03/m2.jpg)
Handmade τσάντα από το Μαρόκο, επιμελημένη από Γαλλίδα σχεδιάστρια….Την ανακάλυψα στο Detroit και από ότι φαίνεται, με ζέστη ή με κρύο, δεν θα την αφήσω έως το τέλος Σεπτεμβρίου! Χωράει τα πάντα…
![m4](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/03/m4.jpg)
Jacket Vintage Items. Το κάθε Jacket είναι μοναδικό, διαφορετικό από το άλλο. Στρατιωτικά, κεντημένα με λουλούδια και ethnic αναφορές όπως προστάζει η μόδα και φυσικά, ο Valentino. Παντός καιρού , εννοείται πως θα το έχω μαζί μου και αυτό το τριήμερο καθώς μπορώ να το συνδυάσω με 1000 τρόπους…
Ναι, το ξέρω, πολλοί είστε εσείς που αποφασίσετε να μείνετε εδώ αυτό το τριήμερο, που θα πετάξετε τον χαρταετό -για το χατήρι των παιδιών- κάπου εδώ γύρω, που οι νοστιμιές της Σαρακοστής θα στρωθούν στην καθημερινή τραπεζαρία. Φευ. Τίποτα από όλα τα παραπάνω δεν έχει στην πραγματικότητα σημασία.
![m8](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/03/m8.jpg)
Όλα όσα φοράω και όλα όσα επέλεξα να πάρω μαζί μου αυτό το τριήμερο είναι από το Detroit στην Κηφισιά
Όπου κι είστε, όπου κι αν αποφασίσατε ή έτυχε λόγω συνθηκών να βρίσκεστε αυτό το τριήμερο, φροντίστε να το απολαύσετε, να χαρείτε όλα όσα έχετε, να μείνετε μακριά από σκυθρωπούς και τοξικούς ανθρώπους, αν δεν μπορείτε να τους αποφύγετε επιστρατεύστε το καλύτερο χαμόγελο σας, τους τρομάζει!
Μην χάνετε το κέφι σας, καλά να περάσετε &…stay tuned! xxx