![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/01/oa07.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του ομίλου επιχειρήσεων JKM Entertainment Group στο BOX Athens. Σε ένα ζεστό και εορταστικό κλίμα, ο πρόεδρος του ομίλου, Γιάννης Μωράκης ευχαρίστησε τους συνεργάτες του για την επιτυχημένη χρονιά που πέρασε και έδωσε τις καλύτερες ευχές του για μια ακόμα πιο εποικοδομητική χρονιά.
Η βραδιά είχε φιλανθρωπικό χαρακτήρα καθώς πραγματοποιήθηκε η συγκέντρωση ενός σημαντικού ποσού που δόθηκε ως δωρεά στο Κέντρο Υποδοχής & Αλληλεγγύης του Δήμου Αθηναίων (ΚΥΑΔΑ). Η πρόεδρος του ΚΥΑΔΑ, Ελένη Κατσούλη ήταν παρούσα στην εκδήλωση και ευχαρίστησε θερμά τόσο τον Γιάννη Μωράκη όσο και τους εργαζόμενους για την κίνηση αυτή, τονίζοντας τη μεγάλη σημασία που είχε η δωρεά τους για το ίδρυμα συμβάλλοντας σημαντικά στο έργο του για δεύτερη φορά μετά τα Χριστούγεννα.
![Άννα Βίσση - Γιάννης Μωράκης - Έλλη Κοκκίνου](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/01/oa01.jpg)
Άννα Βίσση, Γιάννης Μωράκης, Έλλη Κοκκίνου
![Ελένη Κατσούλη Πρόεδρος του ΚΥΑΔΑ, Γιάννης Μωράκης](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/01/oa02.jpg)
Ελένη Κατσούλη Πρόεδρος του ΚΥΑΔΑ, Γιάννης Μωράκης
![Έλλη Κοκκίνου](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/01/oa03.jpg)
Έλλη Κοκκίνου
![Shaya, Νίκος Απέργης](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/01/oa04.jpg)
Shaya, Νίκος Απέργης
![Νίνο](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/01/oa06.jpg)
Νίνο
![Mohanna Moh, Γιάννης Καζανίδης](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/01/oa08.jpg)
Mohanna Moh, Γιάννης Καζανίδης
Η εκδήλωση ολοκληρώθηκε με ένα εκρηκτικό live από τις Melisses.
![ΜΕΛΙSSES](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2016/01/oa11.jpg)
ΜΕΛΙSSES