![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290321.jpg)
Η Juliette Armand, γιόρτασε τα 30 χρόνια από την ίδρυση της, σε μια ξεχωριστή εκδήλωση, στο Anassa City Events.
Η Juliette Armand, μια εταιρεία με στόχο τη δημιουργία καινοτόμων καλλυντικών βασισμένων στην επιστημονική έρευνα, γιόρτασε τα 30 χρόνια από την ίδρυσή της, σε μια ξεχωριστή εκδήλωση, στο Anassa City Events.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290314.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290312.jpg)
Οι καλεσμένοι είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν μια ξεχωριστή παρουσίαση και να μυηθούν στο DNA της μάρκας, τις αξίες και τη φιλοσοφία της. Με πρωτοποριακές συνθέσεις, εξαιρετικές υφές και αποδεδειγμένη αποτελεσματικότητα, η Juliette Armand παρουσιάζει μια πλήρη γκάμα προϊόντων, σχεδιασμένα να ανταποκρίνονται σε κάθε ανάγκη του δέρματος. Εμπνευστές και δημιουργοί, οι χημικοί Ιουλία Αρμάγου και Μιχάλης Παπαευστρατίου.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290315.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290316.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290320.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290322.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290326.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290324.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290329.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290331.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2023/04/290333.jpg)
Επί της υποδοχής στο ξεχωριστό αυτό event ήταν η Ιουλία Αρμάγου, χημικός και πρόεδρος της Juliette Armand, ο Βασίλης Παπαευστρατίου, Head of Marketing και ο Στρατής Παπαευστρατίου Quality Assurance Manager.
Φωτογραφίες: Studio Panoulis