![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/12/Ζέτα-Τσακούμη-Χρυσιάννα-Ανδριοπούλου.jpg)
Η παρουσίαση των συλλογών της Delux Hellas, για τη σεζόν Άνοιξη – Καλοκαίρι 2020 πραγματοποιήθηκε στο μέγαρο Amalias 36, παρουσία εκπροσώπων του Τύπου και επώνυμων φίλων των γυαλιών της Delux, ανάμεσά τους οι Κωνσταντίνος Αργυρός, Μιχάλης Χατζηγιάννης, Ρούλα Ρέβη & Αποστόλης Τότσικας, Γενεβιέβη Μάντζαρη & Δήμητρης Σκουλός.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/12/Βίνα-Νεοφωτίστου-Άννα-Ζιτσένκο.jpg)
Βίνα Νεοφωτίστου, Άννα Ζιτσένκο
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/12/Αργυρός-Κωνσταντίνος-1.jpg)
Κωνσταντίνος Αργυρός
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/12/Αναστασία-Περράκη-Έσθερ-Μαστρογιάννη.jpg)
Αναστασία Περράκη, Έσθερ Μαστρογιάννη
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2019/12/Δημήτρης-Σκουλός-Έλενα-Γαλίφα.jpg)
Δημήτρης Σκουλός, Έλενα Γαλίφα