![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2015/12/cb8.jpg)
Ένα ξεχωριστό Χριστουγεννιάτικο Bazaar πραγματοποιήθηκε στο κέντρο Ιατρικής Αισθητικής Dk Medical Spot στη Γλυφάδα. Η Δέσποινα Καϊσίδου υποδέχτηκε αγαπημένους φίλους, οι οποίοι είχαν την ευκαιρία να δουν από κοντά και να αποκτήσουν σε γιορτινές τιμές ειδικά σχεδιασμένα γούρια, δερμάτινες τσάντες, αλλά και μοναδικά προϊόντα αισθητικής.
![ΜΑΙΡΗ ΜΑΝΟΥΣΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΪΣΙΔΟΥ](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2015/12/cb7.jpg)
ΜΑΙΡΗ ΜΑΝΟΥΣΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΪΣΙΔΟΥ
![ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΣΤΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΪΣΙΔΟΥ](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2015/12/cb1.jpg)
ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΣΤΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΪΣΙΔΟΥ
![ΙΛΕΑΝΑ ΚΥΡΚΙΛΗ, ΕΛΜΙΡΑ ΜΠΕΓΚΑΤΙ](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2015/12/cb4.jpg)
ΙΛΕΑΝΑ ΚΥΡΚΙΛΗ, ΕΛΜΙΡΑ ΜΠΕΓΚΑΤΙ
![ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΪΣΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΙΔΗ](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2015/12/cb5.jpg)
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΪΣΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΙΔΗ
![ΣΟΦΙΑ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ, ΚΑΤΙΑ ΒΟΥΤΥΡΑ](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2015/12/cb6.jpg)
ΣΟΦΙΑ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ, ΚΑΤΙΑ ΒΟΥΤΥΡΑ