Οι best of εμφανίσεις της δεύτερης ημέρας του Mercedes-Benz Athens Xclusive Designers Week…
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2013/04/frentzos.jpg)
Λοιπόν, ναι, τα ‘γραψα, πως από την δεύτερη ημέρα που διαδραματίστηκε στο Μέγαρο της Εθνικής Ασφαλιστικής, ξεχώρισα την collection Rat by Rita Attala, και την σχεδιαστική πρεμιέρα της λατρεμένης Ειρήνης Σαπουντζή, και φυσικά, η “Φ” Συλλογή της Λιάνας.
Επίσης, λάτρεψα όλη τη Συλλογή του Angelos Frentzos, τα γήινα του Miltos , και μερικές από τις πιο κομψές παρουσίες της front row…Αυτές…