![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/03/εξωφυλο-Νατάσα-Θεοδωρίδου-Κώστας-Τσουρός-Τζίμης-Σταθοκωστόπουλος.jpg)
Πάρτι για τα 42α γενέθλια του διοργάνωσε o Κώστας Τσουρός. Πλήθος καλεσμένων παρευρέθηκε στο Callas Gastro Bar στο κέντρο της Αθήνας, δίνοντας τις θερμότερες ευχές του στον αγαπημένο παρουσιαστή της εκπομπής του Mega «Ακόμα δεν είδες τίποτα». Σύσσωμη η ομάδα της εκπομπής, η Νόνη Δούνια, η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Πάνος Κατσαρίδης βρέθηκαν επίσης στο πάρτι, παρών δήλωσε και το «Καλύτερα δε Γίνεται» καθώς οι πρώην συνεργάτες του οικοδεσπότη, η Ναταλία Αργυράκη και ο Παναγιώτης Ραφαηλίδης, ενώ όλα τα φλας έκλεψαν η Ρούλα Κορομηλά, η Θέλξη και η Νατάσα Θεοδωρίδου.
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/03/Κώστας-Τσουρός-Ρούλα-Κορομηλά-Νατάσα-Θεοδωρίδου.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/03/Νόνη-Δούνια-Κώστας-Τσουρός-Ευρυδίκη-Βαλαβάνη.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/03/Κώστας-Τσουρός-Ναταλία-Αργυράκη.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/03/Άννα-Ζηρδέλη-Θέλξη-Παναγιώτης-Ραφαηλίδης.jpg)
![](https://www.fayscontrol.gr/wp-content/uploads/2024/03/Νατάσα-Θεοδωρίδου-Κώστας-Τσουρός-Τζίμης-Σταθοκωστόπουλος.jpg)